O nas

Play PARTNER jest ogólnopolską siecią doradców biznesowych PLAY. Przygodę z PLAY rozpoczęliśmy w 2009 roku, czyli niemal od początku istnienia sieci PLAY.  Przez te wszystkie lata aktywnie uczestniczymy w rozwoju operatora i śmiało możemy stwierdzić, że przyczyniliśmy się do osiągnięcia przez PLAY statusu lidera usług telekomunikacyjnych w Polsce. Obecnie nasze struktury liczą kilkudziesięciu doradców biznesowych i 7 biur regionalnych z centrum w Poznaniu. 

Za najważniejsze cechy naszej pracy uważamy profesjonalizm, kompetencje merytoryczne oraz działanie na korzyść klienta – to cechuje naszych doradców PLAY dla Firm. Jako zespół wyznajemy zasadę, że najważniejsi w pracy są ludzie i wzajemne relacje. Pomimo tego, działamy z różnych zakątków Polski, to codzienna praca nas łączy i jako “TEAM” zawsze znajdujemy chwilę wytchnienia na wspólną integrację i wzajemną pomoc. 

Nasz zespół

Hania

specjalista ds. rekrutacji – dziewczyna na pierwszej linii frontu jeśli chodzi o rekrutacje. Możecie być pewni, że dzięki niej każda nowa osoba pojawiająca się w naszej firmie od razu poczuje się częścią zespołu. Zapalona ogrodniczka, dzięki której macie szanse rozkwitnąć w naszych strukturach

Damian

dyrektor ds. sprzedaży – człowiek od zadań specjalnych. Od 7 lat kieruje naszą Drużyną. Dzięki doświadczeniu pozyskanemu na poszczególnych poziomach sprzedaży jest nieocenionym wsparciem dla zespołu.  Załatwi wszystko i wszędzie.  Dobra atmosfera to podstawa do osiągania sukcesu – z Damianem możecie być pewni, że pozytywna energia Was nie opuści.