Oferty pracy

Zobacz, jakie oferty pracy aktualnie posiadamy. Nasza firma działa na terenie całej Polski, więc oferty pracy, które tu spotkasz mogą dotyczyć każdego zakątka naszego kraju. Niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania, możesz skorzystać z naszej stałej oferty rekrutacji na stanowisko Partnera Biznesowego. Brzmi tajemniczo? Zadzwoń – zawsze jesteśmy chętni, żeby przedstawić szczegóły lub wyjaśnić to, co w opisie oferty jest dla Ciebie niejasne. Od samego początku stawiamy na dobrą i jasną komunikację, zaczniemy więc po prostu od rozmowy.

Zainteresowany pracą? Prześlij nam swoje CV

Co cię czeka?

Czyli kolejne kroki w procesie rekrutacji

  1. Pierwszy krok to Twój wybór – możesz złożyć CV lub od razu do nas zadzwonić i porozmawiać o szczegółach.  
  2. W zależności od tego skąd jesteś, porozmawiamy on-line lub bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.  
  3. W ciągu kilku dni po rozmowie, otrzymasz od nas informację zwrotną dotyczącą naszego spotkania. Jeśli nasza wizja współpracy będzie spójna, to gromkimi brawami powitamy Cię w naszym zespole!

Korzyści ze współpracy z nami

Czy słowo szef brzmi strasznie?

Nie w naszym przypadku. Wchodząc w struktury naszej firmy, na każdym kroku będziesz wspierany przez:

Damian – dyrektor ds. sprzedaży – człowiek od rzeczy niemożliwych. W każdej firmie, kolejne dni przynoszą nowe wyzwania a Damian wie, jak im sprostać, Załatwi wszystko i wszędzie by praca zespołu mogła odbywać się bez żadnych przeszkód. Wesołym usposobieniem i memami równoważy powagę swoich obowiązków

Przemek – manager ds. rozwoju – swoją kreatywność wykorzystuje na każdym polu. W naszym zespole wspiera rozwój każdego, kto tylko chce rozwinąć skrzydła. Swoim 11 letnim doświadczeniem i wiedzą pomaga stawiać pierwsze kroki nowym członkom naszego zespołu, szkoli, wspiera, motywuje.

Hania – specjalista ds. rekrutacji – dziewczyna na pierwszej linii frontu jeśli chodzi o rekrutacje. Możecie być pewni, że dzięki niej każda nowa osoba pojawiająca się w naszej firmie od razu poczuje się częścią zespołu. Zapalona ogrodniczka, dzięki której macie szanse rozkwitnąć w naszych strukturach